Вихованці КДЮСШ №2 блискуче виступили на чемпіонаті з маунтенбайку в Рівному

З 16 по 18 травня 2024 року в місті Рівне відбувся "Командний чемпіонат України з крос-кантрі", ІІ етап чемпіонату України з елімінатору та ІІ етап чемпіонату України з шорт-треку з велосипедного спорту (маунтенбайк). Вихованці КДЮСШ №2 продемонстрували високий рівень майстерності, здобувши численні нагороди та показавши себе з найкращого боку.

Видатні результати в шорт-треку

Шорт-трек став найбільш успішною дисципліною для наших спортсменів. В категорії чоловіків ПЕРШЕ місце здобув наш тренер Ростислав ЦАРАН, що є великим досягненням для всього колективу. У категорії жінок Єлизавета-Софія ЗУБКОВА завоювала почесне ДРУГЕ місце, а серед юніорів Ярослав КЛІМЕНОК зайняв ЧЕТВЕРТУ позицію. В категорії юнаків (15-16 років) Богдан ПОТЬОМКО став БРОНЗОВИМ призером, тоді як Ганна ПОЗДНЯКОВА здобула ЗОЛОТУ медаль серед дівчат тієї ж вікової групи. Карина ПОТЬОМКО також відзначилася, посівши ТРЕТЄ місце серед дівчат (15-16 років).

Успіхи в елімінаторі

В дисципліні елімінатор наші спортсмени також показали високі результати. Єлизавета-Софія ЗУБКОВА посіла ЧЕТВЕРТЕ місце серед жінок, а Ярослав КЛІМЕНОК повторив свій результат у юніорській категорії зайнявши також ЧЕТВЕРТЕ місце. Ганна ПОЗДНЯКОВА, незважаючи на сильну конкуренцію, здобула БРОНЗУ серед дівчат (15-16 років).

Командні досягнення

Командний чемпіонат України приніс нові перемоги та відзнаки для нашої школи. Команда чоловіків, до складу якої увійшли тренери Ростислав ЦАРАН та Андрій ПІДКУЙКО, а також Ярослав КЛІМЕНОК і Максим ТИТАРЕНКО, виборола БРОНЗОВІ медалі. У жіночій команді Єлизавета-Софія ЗУБКОВА здобула СРІБЛО. Серед юнаків (15-16 років) команда у складі Богдана ПОТЬОМКА, Дмитра КАПІТАНА, Вячеслава КОНОПЛЯНКА та Олександра СЕМЕНЧЕНКА посіла ТРЕТЄ місце. Юніорки Карина ПОТЬОМКО, Ганна ПОЗДНЯКОВА та Юлія ТИЧКОВСЬКА здобули СРІБНІ медалі, а команда юнаків (13-14 років) на чолі з Владиславом ЧИЖОМ посіла СЬОМЕ місце.

Виступи тренерів

Особливої уваги заслуговують результати наших тренерів. Ростислав ЦАРАН не тільки здобув ПЕРШЕ місце в шорт-треку серед чоловіків, але й допоміг команді чоловіків вибороти БРОНЗУ в командному заліку. Андрій ПІДКУЙКО, що також є нашим тренером, зробив великий внесок у цей результат, працюючи разом з молодими спортсменами та демонструючи високий рівень професіоналізму.

Вихованці КДЮСШ №2 знову підтвердили свій високий рівень підготовки та майстерності на національних змаганнях. Їхні досягнення є результатом наполегливої праці, відданості та професіоналізму як самих спортсменів, так і їхніх тренерів. Вітаємо всіх переможців та призерів, бажаємо нових спортивних досягнень та перемог!