Вихованці КДЮСШ №2 ЧМР показали блискучі результати на Чемпіонаті України на критому треку серед молоді, юнаків та дівчат

Вихованці КДЮСШ №2 ЧМР показали блискучі результати на Чемпіонаті України на критому треку серед молоді, юнаків та дівчат, що проходив у Львові з 12 по 15 вересня 2024 року. У змаганнях взяли участь 197 спортсменів, які представляли 18 команд з різних куточків України.

В індивідуальній гонці переслідування Ярослав КЛІМЕНОК виборов почесне ТРЕТЄ місце серед чоловіків, а Каріна ЛЕВЧЕНКО посіла 6 місце серед жінок, демонструючи витривалість та відмінну техніку.

Командна гонка переслідування стала справжньою тріумфальною дисципліною для наших спортсменів. Ярослав КЛІМЕНОК разом зі своєю командою посіли ПЕРШЕ місце серед чоловіків, а жіноча команда у складі Каріни ЛЕВЧЕНКО та Єлизавети-Софії ЗУБКОВОЇ фінішувала на ДРУГЕ місці. Серед юнаків команда Дмитра КАПІТАНА, Богдана ПОТЬОМКА та Вʼячеслава КОНОПЛЯНКА здобула ТРЕТЄ місце, а серед дівчат команда Карини ПОТЬОМКО, Ганни ПОЗДНЯКОВОЇ та Юлії ТИЧКОВСЬКОЇ досягла перемоги, завоювавши ПЕРШЕ місце.

У командному спринті серед юнаків Дмитро КАПІТАН, Богдан ПОТЬОМКО та Вʼячеслав КОНОПЛЯНКО посіли 6 місце, а серед дівчат команда Карини ПОТЬОМКО, Ганни ПОЗДНЯКОВОЇ та Юлії ТИЧКОВСЬКОЇ фінішувала на 4 місці.

У спринтерських перегонах Каріна ЛЕВЧЕНКО посіла ТРЕТЄ місце, Єлизавета-Софія ЗУБКОВА – 6 місце серед жінок. Серед юнаків Дмитро КАПІТАН фінішував 6-им, а Ганна ПОЗДНЯКОВА посіла почесне ТРЕТЄ місце серед дівчат.

Медісон також приніс успіх: Ярослав КЛІМЕНОК та Максим ТИТАРЕНКО завоювали ТРЕТЄ місце серед чоловіків, а Каріна ЛЕВЧЕНКО та Єлизавета-Софія ЗУБКОВА зайняли 5 місце серед жінок. Серед юнаків Богдан ПОТЬОМКО та Вʼячеслав КОНОПЛЯНКА вибороли ДРУГЕ місце, а Карина ПОТЬОМКО та Юлія ТИЧКОВСЬКА здобули перемогу серед дівчат, посівши ПЕРШЕ місце.

У кейріні Ганна ПОЗДНЯКОВА стала срібною призеркою, посівши ДРУГЕ місце серед жінок, а Каріна ЛЕВЧЕНКО фінішувала 7-ою.

В омніумі, наші спортсмени також показали високі результати. Ярослав КЛІМЕНОК та Каріна ЛЕВЧЕНКО посіли 7 місця серед чоловіків та жінок відповідно. Серед юнаків Богдан ПОТЬОМКО завершив змагання на 5 місці, а серед дівчат Карина ПОТЬОМКО посіла 4 місце, Ганна ПОЗДНЯКОВА – ДРУГЕ місце.

Вітаємо наших спортсменів та тренерів із чудовими досягненнями та бажаємо нових перемог у майбутньому!