Вихованці КДЮСШ №2 ЧМР продемонстрували високі результати на відкритому літньому чемпіонаті України з олімпійських вправ ім. ЗТУ А.П.Кукси

З 12 по 20 вересня 2024 року в місті Вінниця пройшов відкритий літній чемпіонат України з олімпійських вправ, присвячений пам’яті заслуженого тренера України А.П. Кукси. У змаганнях взяли участь найсильніші стрільці країни, серед яких і вихованці КДЮСШ №2 ЧМР, які продемонстрували високий рівень майстерності та відзначилися значними досягненнями.

У вправі ГП-6 серед чоловіків беззаперечним лідером став Сергій КУЛІШ, який завоював ЗОЛОТУ медаль. Артем МОЗГОВИЙ, змагаючись на високому рівні, посів 8 місце серед 32 учасників змагань. Чоловіча команда в складі Сергія КУЛІША, Артема МОЗГОВОГО та Данііла КОВАЛЯ здобула СРІБНІ нагороди, підтвердивши свій високий рівень.

У командній першості серед жінок у вправі ГП-6 команда у складі Дарії ШАРІПОВОЇ, Аліни ЖУЖМАН та Дар'ї КОМПАНІЄЦЬ зайняла 7 місце, демонструючи достойну боротьбу серед суперниць.

Змішана команда у складі Дарії ШАРІПОВОЇ та Сергія КУЛІША стала чемпіоном у вправі ГП мікст, здобувши ЗОЛОТО та продемонструвавши чудову командну роботу.

Сергій КУЛІШ також завоював ПЕРШЕ місце у вправі МГ-5, вкотре підтвердивши статус найкращого стрільця країни.

Вітаємо наших спортсменів та їхніх тренерів із успішним виступом та бажаємо нових звершень на майбутніх змаганнях!