Виступ спортсменів КДЮСШ №2 на змаганнях "Відкритий чемпіонат України серед спортсменів 2003 р.н. та молодших зі стрільби кульової" у Вінниці

З 10 по 17 травня 2024 року у місті Вінниця відбувся "Відкритий чемпіонат України серед спортсменів 2003 р.н. та молодших зі стрільби кульової". У змаганнях взяли участь найкращі молоді спортсмени з різних куточків країни, які продемонстрували високий рівень підготовки та майстерності. Серед них були і вихованці Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2, які досягли значних успіхів у різних видах програми.

Вид програми МГ-9 (Юніори, особисті)

У цій категорії за звання найкращого стрільця змагалися 25 учасників. Пономаренко Богдан, демонструючи високу майстерність та витримку, посів почесне 4 місце, що є чудовим результатом у такій конкуренції.

Вид програми МГ-9 (Юніори, командний залік)

Команда КДЮСШ №2 у складі Пономаренка Богдана, Коваля Даніїла та Мозгового Артема показала відмінний командний дух та злагоджену роботу, здобувши 2 місце у командному заліку. Цей результат свідчить про високу підготовку та професіоналізм наших спортсменів.

Вид програми ГП-6 (Юніори, особисті)

Особливо відзначився Мозговий Артем, який серед 39 учасників посів 1 місце у виді програми ГП-6. Це золото стало яскравим підтвердженням його таланту та наполегливої праці на тренуваннях.

Вид програми ГП-6 (Юніори, командний залік)

У командному заліку цього виду програми команда КДЮСШ №2 у складі Мозгового Артема, Коваля Даніїла та Пономаренка Богдана посіла 7 місце серед 11 команд. Хоча хлопці не змогли піднятися на п'єдестал, їхній виступ був гідним і вони продемонстрували високий рівень підготовки.

Вид програми ГП-мікст (Командний залік)

У програмі ГП-мікст команда у складі Жужман Аліни та Мозгового Артема посіла 3 місце серед 37 команд. Виступ був непростим, але спортсмени продемонстрували міцний характер та наполегливість.

Виступ спортсменів КДЮСШ №2 на "Відкритому чемпіонаті України серед спортсменів 2003 р.н. та молодших зі стрільби кульової" у Вінниці був дуже успішним. Вони показали високі результати, як в особистих, так і в командних заліках. Особливі вітання адресуємо Мозговому Артему за здобуте золото та всій команді за наполегливу працю і злагоджену командну роботу. Бажаємо нашим спортсменам та їх тренерам подальших успіхів та нових перемог у майбутніх змаганнях!