Виступ спортсменів КДЮСШ №2 ЧМР на Чемпіонаті України у багатоденній гонці з велоспорту (шосе)

З 29 по 30 серпня 2024 року в місті Біла Церква відбувся Чемпіонат України у багатоденній гонці серед юніорів та юніорок з велоспорту (шосе). У змаганнях взяли участь 66 спортсменів з 11 команд, серед яких яскраво виділилися вихованці КДЮСШ №2 ЧМР.

Індивідуальна гонка (І етап, 15 км)

Серед юніорів неперевершеним став Ярослав КЛІМЕНОК, який здобув ЗОЛОТУ медаль, підтвердивши свою високу майстерність і підготовку. Юніорки також показали гідні результати: Ганна ПОЗДНЯКОВА зайняла 4 місце, Юлія ТИЧКОВСЬКА – 6 місце, Карина ПОТЬОМКО – 8 місце, а Каріна ЛЕВЧЕНКО посіла 9 місце.

Командний залік після І етапу:

- Юніори – 2 місце

- Юніорки – 1 місце

Групова гонка (ІІ етап, юніори – 120 км, юніорки – 75 км)

У груповій гонці серед юніорів Богдан ПОТЬОМКО зайняв 8 місце, а Вячеслав КОНОПЛЯНКО фінішував дев'ятим. Юніорки продовжили боротьбу з високими результатами: Каріна ЛЕВЧЕНКО прийшла шостою, Ганна ПОЗДНЯКОВА – сьомою, Карина ПОТЬОМКО – восьмою, а Юлія ТИЧКОВСЬКА – десятою.

Командний залік після ІІ етапу:

- Юніорки – 2 місце

По завершенню двох етапів:

- Юніори посідають 2 місце

- Юніорки посідають 1 місце

Групова гонка (ІІІ етап, юніори – 90 км, юніорки – 68 км)

Фінальний етап багатоденної гонки знову приніс високі результати для наших спортсменів. Богдан ПОТЬОМКО фінішував п'ятим серед юніорів, а Ярослав КЛІМЕНОК посів 10 місце. Серед юніорок Каріна ЛЕВЧЕНКО знову була шостою, Ганна ПОЗДНЯКОВА – сьомою, Карина ПОТЬОМКО – восьмою, а Юлія ТИЧКОВСЬКА закрила десятку.

Командний залік на ІІІ-му етапі:

За підсумком трьох етапів:

- Юніори (Ярослав КЛІМЕНОК, Вячеслав КОНОПЛЯНКО, Богдан ПОТЬОМКО, Дмитро КАПІТАН) посідають 2 місце

- Юніорки (Каріна ЛЕВЧЕНКО, Карина ПОТЬОМКО, Юлія ТИЧКОВСЬКА, Ганна ПОЗДНЯКОВА) посідають 1 місце

Спортсмени КДЮСШ №2 ЧМР вкотре продемонстрували високий рівень підготовки, здобувши низку призових місць як в індивідуальному, так і командному заліку. Вітаємо наших юних велосипедистів та їхніх тренерів з чудовими результатами та бажаємо нових спортивних звершень!