Вихованці КДЮСШ №2 ЧМР на Чемпіонаті України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших

З 14 по 22 серпня 2024 року у місті Вінниця пройшов Чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших. Вихованці КДЮСШ №2 Черкаської міської ради продемонстрували високий рівень підготовки та досягли значних результатів, змагаючись із найсильнішими спортсменами країни.

У загально-командній першості серед областей Черкаська область посіла почесне 10 місце.

Індивідуальні досягнення:

- ГП-6 (дівчата), пневматична гвинтівка 10 м, 60 пострілів:

Аліна ЖУЖМАН зайняла 7 місце.

- Вправа ГП-мікст, пневматична гвинтівка, 10 м, змішані команди:

Аліна ЖУЖМАН разом з Артемом МОЗГОВИМ вибороли ЗОЛОТУ медаль, ставши чемпіонами України у цій дисципліні. Їхня злагоджена робота та точність принесли їм перше місце.

- МГ-5 (юнаки), спортивна гвинтівка, 50 м, 3х20 пострілів:

Артем МОЗГОВИЙ посів 7 місце.

- МГ-5 (дівчата), спортивна гвинтівка, 50 м, 3х20 пострілів:

Аліна ЖУЖМАН зайняла 8 місце.

- Вправа МГ-9 (юнаки), малокаліберна гвинтівка, 50 м, 60 пострілів лежачи:

Артем МОЗГОВИЙ здобув СРІБНУ медаль, показавши один із найкращих результатів у змаганні, що підтверджує його високий рівень підготовки та перспективність як стрільця.

- Вправа МГ-9 (дівчата), малокаліберна гвинтівка, 50 м, 60 пострілів лежачи:

Аліна ЖУЖМАН виборола БРОНЗОВУ медаль, впевнено закріпивши свої позиції серед найкращих стрільців України у своїй віковій категорії.

- ГП-6 (юнаки), пневматична гвинтівка 10 м, 60 пострілів:

Артем Мозговий здобув ще одну СРІБНУ медаль, вкотре підтвердивши свій високий клас та націленість на перемоги.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з успішним виступом на змаганнях! Бажаємо подальших успіхів та нових досягнень у спорті!