Вихованці КДЮСШ №2 ЧМР на Чемпіонаті України з триатлону

З 10 по 13 червня 2024 року в селі Бояни, Чернівецької області, відбувся Чемпіонат України з триатлону на спринтерській дистанції, де змагалися дорослі, молодь, юніори та юнаки. Також в рамках заходу відбулися чемпіонати з триатлону в естафетах-мікст (дорослі, юнаки) та з триатлону на суперспринтерській дистанції серед кадетів.

Вихованці Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 Черкаської міської ради (КДЮСШ №2 ЧМР) також взяли активну участь у цих змаганнях. Школу представляли такі спортсмени:

• Назар КУЗНЄЦОВ (2010 р.н.)

Змагання стали справжнім тріумфом для вихованців КДЮСШ №2, які продемонстрували високий рівень підготовки та майстерності. Особливо варто відзначити Максима УСАНІНА та Анну КОРОТЯЄВУ, які здобули призові місця у своїх категоріях:

• Максим УСАНІН (юніор) - 1 місце в особистому заліку.

• Анна КОРОТЯЄВА (кадет) - 3 місце в особистому заліку.

Не менш важливою була участь юнацької команди в естафеті-мікст, яка також показала високі результати:

• Юнацька команда в складі Івана ЖИВОТКОВА, Віктора МАТЮШКІНА, Анни КОРОТЯЄВОЇ та Аміни МАРЧЕНКО посіла 2 місце.

Ці результати є яскравим свідченням наполегливої роботи тренерського складу та самовідданості спортсменів КДЮСШ №2 ЧМР. Вітаємо наших переможців та бажаємо подальших спортивних досягнень!