Вихованці КДЮСШ №2 успішно виступили на Чемпіонаті та Кубку України з триатлону у Львові

1-2 червня 2024 року у місті Львів відбулися одразу кілька значущих змагань з триатлону: Чемпіонат України, Кубок України серед кадетів на суперспринтерській дистанції та Всеукраїнські змагання з триатлону "Дитяча ліга", 4-й етап. Вихованці КДЮСШ №2 продемонстрували відмінні результати, зайнявши призові місця та підтвердивши свій високий рівень підготовки.

Максим УСАНІН здобув БРОНЗОВУ медаль у змаганнях серед юніорів, підтвердивши свій статус одного з найкращих молодих триатлоністів країни. Його виступ на суперспринтерській дистанції вразив глядачів та суддів своєю технікою та витривалістю.

У змаганнях серед кадетів Анна КОРОТЯЄВА також посіла ТРЕТЄ місце, показавши відмінний результат і довівши, що вона є однією з найперспективніших спортсменок у своїй віковій категорії.

На Всеукраїнських змаганнях "Дитяча ліга" вихованці КДЮСШ №2 також досягли значних успіхів:

Кирил САМЧЕНКО (2011 р.н.) здобув СРІБНУ медаль у своїй віковій категорії.
Герман ШУЛЯКОВСЬКИЙ (2013 р.н.) зайняв почесне сьоме місце.
Уляна НИЧИПУРЕНКО (2013 р.н.) виборола СРІБЛО серед дівчат.
Ян ШУЛЯКОВСЬКИЙ (2016 р.н.) посів п’яте місце серед хлопців свого віку.
Ці досягнення стали результатом наполегливих тренувань, високого рівня підготовки та підтримки тренерського складу КДЮСШ №2. Вітаємо наших спортсменів та їхніх тренерів із успішним виступом та бажаємо нових перемог і досягнень у майбутньому!

КДЮСШ №2 пишається своїми вихованцями та дякує всім, хто підтримує та сприяє розвитку триатлону в Україні. Ми впевнені, що попереду наших спортсменів чекають ще багато яскравих перемог та досягнень!